درباره ما بیشتر بدانید

در خارج از کلیسا و محل کار ، پیدا کردن مکانهایی برای دیدار با سایر مسیحیان مجرد دشوار است – خدمت آنلاین ما این مشکل را حل می کند. به شما امکان می دهد تا با مسیحیان مجرد دیگری که به دنبال برقراری رابطه هستند ملاقات کنید.
ما خوشحالیم که میتوانیم خدمتی ارزنده را به جامعه مسیحی ایرانی ارائه دهیم

تیم وب سایت همسر مسیحی

کشیش ادوارد هوسپیان مهر

شبان ارشد کلیسای ایرانیان شمال لندن

کشیش فیروز فیروزپور

شبان کلیسای کلوری چپل

فرشته بهرامی

مدیر و طراح وب سایت

کشیش ادوارد هوسپیان مهر

شبان ارشد کلیسای ایرانیان شمال لندن

ایمانداران عزیز مسیحی ایرانیان در سراسر جهان
با کمال افتخار به اطلاع میرسانیم
وب سایت مربوط به ازدواج مسیحی را راه اندازی کرده ایم
هدف ما از راه اندازی این وب سایت این است که مسیحیان مجرد در سراسر دنیا که پخش شده اند با معرفی و تایید شبانشان با یکدیگر آشنا شوند  آرزوی ما این است که دوستی و آشنایی در این وب سایت باعث شود تا جوانان ما نیمه پنهان خود را پیدا کنند .یا بقول کتاب مقدس یاور مناسب خود را بدست آورند . ما به همکاری همه شبانان نیازمندیم ، مسولیت شناخت و پیگیری این موضوع به عهده هر شخص میباشد .از دیدگاه ما ازدواج یک امر تحقیقیست و هدایت خدا بدون تحقیق و شناخت همه جانبه امکان پذیر نخواهد بود .کلام خدا میفرمایید همه چیز را تحقیق کنید و به انچه نیکوست متمسک باشید .از شبانان خواهش میکنم از هیچ کوششی دریغ ننمایند و نصیحت من به عزیزان مجرد این است که این موضوع را جدی بگیرید در زمانی که ایمانداران مسیحی در سراسر جهان پخش هستند بکوشید تا نیمه خود را پیدا کنید بنابراین بدون خجالت و ناباوری در کنار راه های شناخت از این روش هم بهره بگیرید و طبق کلا خدا که میفرماید آنکه زوجه یابد چیز نیکویی را بدست آورده و رضامندی خدا را حاصل کرده نیکو و پسندیده است.
برکت خدا با شما باشد

کشیش فیروز فیروزپور

شبان کلیسای کلوری چپل

به عنوان پیروان مسیح ، همه ما خوانده شدهايم تا با رفتار، کردار و همه زواياي زندگي خود باعث پیشبرد ملكوت خدا شويم و در هر برهه از زندگي خود اراده و خواست او را بطلبیم. زندگي هر يک از ما بايد نشاني از الگوي مسیح در خود داشته باشد و اين تأثیر را به ديگران نیز منعكس کنیم تا همگان از اين برکت برخوردار شوند. يكي از اولین قدمهاي زندگي مسیحي قبل و پس از ازدواج ، اعتماد کامل به خداوند و دريافت حكمت و هدايت اوست.

فرشته بهرامی

مدیر و طراح وب سایت

کشور ایران با در نظر گرفتن شرایط بسیار خاصی که دارد باعث شده تا عده بسیار کثیری از هم میهنان ما در سراسر دنیا پراکنده باشند. در این سالهای اخیر با کار عظیم خدا در بین ایرانیان و تولد تازه در بین ایرانیان ، جوانان بسیار زیادی در سراسر دنیا هستند که در نظر دارند طبق ایمان خود به عیسی مسیح با فردی مسیحی ازدواج کنند این وب سایت به شما کمک میکند با ایمانداران شهر خود ، کشور خود و یا کشور های دیگر آشنا شوید آنها را بشناسید و بتوانید خانواده خود را در مسیح شکل دهید .
امیداورم خدمت ما بتواند کمکی باشد برای یافتن همسر مناسب طبق کلام و اراده خدا برای شما عزیزان.